Home | About | Gallery | Video | Technical Features | Contact 

 

Musty 72 Teknik Donanım

Teknede tek makina 240 HP Yanmar kullanılmıştır. Önde yonlendirme pervanesi (side- power elektrikli), onde genoe ve baby stay elektrikli sarma sistemi ile donatılmıştır. Bütün vinçler 2x70,4x98 (elektrikli), ayrıca bütün yelken donanımı makara raylar komple Harken'dir. Irgat 2500 watt Quick'in en büyük modelidir. Arka istiralyalarda ve Boomvang'de hidrolik holmatro sistemi kullanılmıştır. Teknedeki tüm elektronikler RayMarine'dir. Uydu anten opsiyonel olup onun dışındaki tüm sistem mevcuttur. ( Radar, GPS, Fidh-finder, Hoparlor, Projektor, Wind Speed, Wind Direction, Depth, Sonar, Rudder Indicator.) GPS olarak içerideki kumanda panelinde 140" ve dışarıda 90" dokunmatik ekran vardır . (E serisi) Telsiz Icom marka olup hem içeriden hem dümen başında kumanda edilebilmektedir. Capa 60 kg Ultra (Paslanmaz) ve 100 mt 14 mm Atli zincir kullanılmıştır.

Musty 72 Yelken ve Direk

Direk 30x50 cm aluminyum profilden (10mm) imal edilmis olup tum parcalar kaynak haric birbirine gecmedir. Bumba (Park-Avenue) model fiberden imal edilmistir. Direkte saglamlastirmak acisindan 4 Gurcata kullanilmistir. Direk gurcatalari altindan yukari dogru aydinlatilmistir. Istralye telleri olarak Alman mali 16mm tel ve (CD marka) Liftin ve Norsmenler kullanilmistir. Arka Istralyalar hidroliktir.

Musty 72 Yatak Kapasitesi

Teknede 6 ana kabin ve 1 adet (2kisilik) ranzali personel kabini vardir. Personel kabininde de WC, klima ve lavabo mevcuttur. Ana kabinlerde 2 tanesi bas ve kic Master kabinler olarak tasirlanmis olup TV, DVD, VCD, WC ve lavabo ile donatilmistir. Tuvaletlerin tamami elektriklidir. (Jubsco)
Salonda 2 parcali 12 kisilik katlanabilir yemek masasi kullanilmis olup ayrica 3 kisilik bir oturma grubu ile dekore edilmistir. Salondaki oturma gruplari gercek deri doseme ile kaplanmistir.

Web Design: Yön Bilişim